Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості розпочали ряд заходів, спрямованих на профілактику настання страхових випадків у Канівській РДА та її управліннях і відділах у зв'язку із запланованим вивільненням працівників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час інформаційного семінару із вивільнюваними працівниками Канівської районної державної адміністрації щодо яких заплановане вивільнення у зв'язку зі скороченням чисельності працівників директорка філії Надія Коломієць ознайомила присутніх з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких такі: підбір роботи, сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності, залучення до самозайнятості, послуги з професійної орієнтації та професійного навчання. Також очільниця філії поінформувала учасників семінару щодо тенденцій на ринку праці, наявність вакансій на місцевому ринку праці та в інших регіонах.

«Завдання Служби зайнятості – забезпечити кар'єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар'єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення», - коментує Надія Коломієць.

Любов Корякіна, головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Черкаській області, ознайомила із законодавчими та нормативними документами по вивільненню працівників. Провідний юрисконсульт Максим Перехрест поінформував присутніх щодо їх прав та можливостей, які регулюються нормами чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Фахівець з профорієнтації Лариса Тулумбасова презентувала електронні сервіси державної служби зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Кабмін скоротить майже 19 тисяч працівників РДА.