За процесуального керівництва прокурори Черкаської обласної прокуратури повідомили про підозру директору комунального підприємства за фактом вчинення службової недбалості, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, підозрюваний внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків щодо забезпечення належного ведення обліку та реалізації будівельного матеріалу допустив нестачу піску на загальну суму понад 14 млн грн, спричинивши  шкоду інтересам Канівської об’єднаної територіальної громади.

Заходи з викриття проводилися Черкаською обласною прокуратурою спільно зі слідчими Нацполіції та співробітниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

За даними слідства, керівник одного з комунальних підприємств регіону, до обов’язків якого входить збереження раніше видобутих корисних копалин, організував незаконну реалізацію природних ресурсів.
На території Канівської ОТГ директор не здійснював облік видобутого піску, на території кар’єру загальною площею майже 3 гектари. Необліковані надра посадовець незаконно реалізовував оптовими партіями комерсантам.
Встановлено, що йому вдалося під виглядом списаного майна продати щонайменше 120 тисяч кубометрів піску. В результаті службової недбалості було завдано збитків державним інтересам у сфері надрокористування на понад 14 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «сбу сбу бе укр»

На зображенні може бути: 2 людини, автомобіль та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що псевдомінером на Черкащині виявився студент-першокурсник, дії якого координували із території РФ (фото).