Кандидат на посаду міського голови Канева Ігор Сухобрус вважає, що надмірна бюрократизація є однією із основних проблем Канева.

Про це він розповів журналістам «Каnоs», відповідаючи на запитання щодо власних планів у випадку перемоги на місцевих виборах 2015-го року.

«Найперше – це бюрократизм та чиновницький «беспредєл», який сьогодні існує у Каневі. Основною моєю метою, яку я бачу на посаді міського голови, це буде не шукання «темних кішок», а приведення міста у відповідність до європейських норм та законів. Щоб людина, яка приходить у будь-яку установу міста Канева, мала можливість говорити із чиновником на рівних, а не м’яти шапку в руках і думати, що їй відповість чиновник», – розповідає Ігор Володимирович.

Саме тому, за словами кандидата, містянам необхідно змінити ставлення до чиновників як таких.

«Тоді, коли прозора система і чиновники будуть відповідати всім нормам законодавства, багато проблем із міста зникне. Тож бюрократизм – це та сама основна проблема, яку я бачу. Я хочу прирівняти простих канівчан до чиновників. Щоб люди знали, що люди, до яких вони звертаються – це найняті працівники і вони тимчасові. Якщо вони не будуть влаштовувати громаду, то їх потрібно буде попросити додому», – резюмував Ігор Сухобрус.