Мешканець Черкас зірвав джекпот у «Лото-Забаві» став мультимільйонером.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «ZMI.ck.ua».

Олександру Сиваку, мешканцю міста Черкаси фортуна посміхнулася у ювілейному 1000-му тиражі. У «Лото-Забава» він грає близько 17 років, і весь цей час з нього кепкували як дружина Ірина, так і численні друзі. Виграш довів, що всі вони помилялися. Рік потому Олександр готовий розповісти про те, як змінилося його життя у статусі мультимільйонера та поділитися власними секретами успіху.

– Давайте спершу пригадаємо день, коли ви дізналися, про те що розбагатіли аж на 3 000 000 гривень! Як це було, ваші емоції?

– Я дізнався про виграш джекпоту вже за тиждень. Адже зазвичай за розіграшем у прямому ефірі не слідкую, а вже по факту перевіряю білет у пунктах продажу. Пригадую, що ми родиною запланували поїздку на дачу. Я забрав сина із садочка і ми разом приїхали перевіряти лотерейку. Коли мені повідомили про виграш, я не до кінця усвідомив, що відбувається, але почав телефонувати на "гарячу" лінію "М.С.Л.". Там також підтвердили, що я дійсно виграв 3 000 000 гривень. І вже сівши за кермо, я відчув ейфорію. Аж руки почали тремтіти.

– За 17 років гри вдавалося ще щось вигравати?

– Так. Років 15 тому виграв 200 гривень. Пригадую, що на той час ця сума дорівнювала місячній зарплаті. Ми разом з донькою купувати білет, власне вона його обирала. Тому, на виграні гроші здійснив бажання дитини – придбали дорогу, красиву книгу.

– А з джекпоту куди вже витратили гроші?

– Минулого року подарував дружині та дочці тур Європою. А цьогоріч наша родина святкувала 20-річчя подружнього життя. І з нагоди свята вдвох з Іриною відправились у романтичну подорож. Були у Кракові, Празі, Будапешті, Відні. Дуже сподобалось.

– Ваш секрет успіху. Що допомогло виграти?

– Колись давно я почув про методику візуалізації. Тобто, коли ти хочеш щось досягнути, потрібно постійно про це думати. Уявляти момент, коли це вже трапиться. Знаєте, як люди на ватманах зображують бажане життя, щоб воно збулося. Я його не малював, але постійно думав про момент виграшу та планував, куди я буду витрачати гроші.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівців просять допомогти із облаштуванням кімнати для дітей-сиріт у соціальному гуртожитку.