Новий портативний УЗД апарат для обстеження пацієнтів отримав Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги у межах допомоги від німецького міста-побратима Фірзена. Це вже другий такий пристрій, який заклад отримує від благодійників.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З функціоналом новинки ознайомилися міський голова Ігор Ренькас, директорка Канівського ЦПМСД Наталія Горьова, представниця благодійної організації БФ «Німеччина-Канів» Валентина Гребенюк та радник міського голови Микола Москалець.

«Плануємо впроваджувати ультразвукову діагностику під час виїздів до найвіддаленіших сіл громади», - зауважила очільниця Канівського ЦПМСД Наталія Горьова.

Натомість міський голова подякував за підтримку міцних побратимських зв’язків та чергову медичну допомогу.

«Пишаємося міцними побратимськими зв’язками та зміцнюватимемо співпрацю з нашими німецькими партнерами. Дякуємо за чергову допомогу керівникам спілки «Друзі Канева» Юргену Каліні, Кларі Лейтерер та її координатору Валерію Еске», - відзначив Ігор Ренькас.

У серпні Канів отримав дві автівки від німецького міста-побратима Фірзена. Цільове призначення отриманих транспортних засобів чітко визначила німецька сторона. Відтак, вони спрямовані на потреби соціальних та комунальних установ громади. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тарифи на послуги із водопостачання і водовідведення для бюджетних установ Канівської громади зростуть із Нового року.