Місцеві обранці, які працюють у тимчасовій профільній комісії із вивчення ситуації на комунальному підприємстві «Міський ринок», звернулися до міського голови із проханням втрутитися у ситуацію.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради було озвучене депутатське звернення до міського голови, під яким підписалися члени тимчасової депутатської комісії із питань вивчення роботи комунального підприємства «Міський ринок».

У документі мова йде про те, що від початку роботи комісії із боку директора комунального підприємства «Міський ринок» та по сумісництву депутата міської ради Олександра Корнієнка розпочалися погрози у сторону членів комісії.

Погрози полягають у тому, що він обіцяє спалити машини, майно та погрожує фізичною розправою членам комісії та ініціаторам її створення.

Відтак, депутати звернулися до міського голови із вимогою направити звернення до правоохоронних органів із метою притягнення до відповідальності керівника «Міського ринку».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутатська комісія, яка вивчить діяльність «Міського ринку», провела перше засідання.