Сьогодні Канівський міськрайонний суд не задовольнив позовну заяву з вимогою скасування рішення про реєстрацію одного із кандидатів на посаду голови Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Про це пише «Kanos» із посиланням на власні джерела.

За інформацією нашого порталу, двоє кандидатів у депутати Степанецької об’єднаної територіальної громади звернулися напередодні до суду із позовною заявою, яка містила скаргу на те, що заява одного із кандидатів на посаду голови ОТГ була заповнена неправильно, а відтак рішення про реєстрацію відповідної особи кандидатом на посаду голови є неправомірним та підлягає скасуванню.

На думку позивачів, кандидатом була допущена помилка під час заповнення заяви 4-го квітня.

При цьому сільська виборча комісія, яка безпосередньо й надала зразок форми відповідної заяви, при її заповненні та реєстрації кандидатом жодних зауважень не мала.

У підсумку, вислухавши всі сторони процесу та зваживши законодавчу складову забезпечення виборів голови Степанецької ОТГ, суд ухвалив рішення про відхилення позовних вимог стосовно скасування рішення Степанецької територіальної виборчої комісії про реєстрацію вище згаданого кандидата. Відтак, всі раніше зареєстровані кандидати на посаду голови Степанецької ОТГ будуть присутні в бюлетенях на виборах 30-го квітня.