Вадим Мазніченко в перший день міжнародних змагань із адаптивних видів спорту Invictus Games Düsseldorf 2023 здобув бронзу у штовханні ядра в категорії ІF6.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Цьогоріч Черкащину на міжнародних змаганнях представляє двоє спортсменів – ветеран війни Вадим Мазніченко та поліцейський Максим Дмитраш.

«Пишаємося нашими нескореними. Уболіваємо за кожного. До нових перемог!», – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Також у перший день Invictus Games відбулися кваліфікаційні забіги з легкої атлетики, біг 100 метрів.  За результатами, Максим  Дмитраш вийшов у  фінал.  Також спортсмен  у складі команди  став другий на кваліфікаційному забігу естафети 4*100. Попереду –  фінал.

Цьогоріч Invictus Games відбуваються у Дюссельдорфі, де виступають ветерани та військовослужбовці з понад 20 країн.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Düsseldorf 2023 наші хлопці вибороли шість медалей: одне золото, три срібла та дві бронзи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 33 тисячі гривень для військових зібрали під час святкування Дня Канева (фото).