У передноворічні дні в області проходять відпрацювання з виявлення незаконного збуту ялинок і піротехнічних засобів. Правопорушники нестимуть адміністративну відповідальність із вилученням предметів торгівлі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Їхніми атрибутами є святково прикрашені ялинки та феєрверки. Проте закон визначає порядок придбання хвойних дерев і піротехніки, а поліція слідкує за дотриманням законодавства.

Від 15 грудня на території Черкаської області проходять спільні відпрацювання правоохоронців з працівниками Держекоінспекції, Держлісоохорони та представниками громадських формувань.

Під час рейдів перевіряються ринки, торговельні майданчики, місця стихійної торгівлі та автотранспорт, який перевозить хвойні дерева.

За вказаний період правоохоронці склали понад 80 адміністративних матеріалів за статтями 65 (Незаконна порубка), 88-1 (Незаконне вивезення з України і ввезення та її територію об’єктів тваринного і рослинного світу), 152 (Порушення державних стандартів у сфері благоустрою населених пунктів), 159 (Порушення правил торгівлі на ринках), 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях), 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності), 182 (Порушення вимог щодо дотримання тиші) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці також перевіряють недобросовісних продавців піротехніки. Нагадаємо, що піротехнічну продукцію дозволено продавати лише в спеціальних магазинах, в яких уся продукція сертифікована. Продаж побутових піротехнічних виробів на ринках забороняється. Також заборонено продавати піротехніку дітям.

Під час перевірок вилучено 345 хвойних дерев на загальну суму 86250 грн та близько 1000 одиниць піротехнічної продукції.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі, дерево та текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськраді нагадують про заборону використання піротехнічних засобів.