Від четверга, 19 жовтня у Каневі стартує опалювальний сезон - відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету під час сьогоднішнього засідання.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Першочергово буде виконуватися запуск системи опалення закладів охорони здоров’я, дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл. Далі тепло подадуть усім іншим побутовим та комунальним споживачам. 

Технологічний процес від початку запуску котелень до надходження теплоносія безпосередньо споживачу може зайняти до тижня. Водночас, заклади освіти та спорту, які опалюються котельнями з використанням альтернативних джерел, розпочнуть опалювальний сезон з 27 жовтня.

«Наразі комунальники успішно виконали усі роботи для старту опалювального сезону. Але ми розуміємо і знаємо про потенційні атаки, які може здійснювати рф, тому потрібно бути готовими навіть до найгірших сценаріїв», - наголосив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Разом з тим,  у комунальному підприємстві теплових мереж нагадали населенню про важливість вчасних розрахунків за тепло та сплату боргів, які наразі становлять 12 млн грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання початку опалювального сезону у Каневі розглянуть члени виконавчого комітету.