На громадські слухання виносять розгляд питання про будівництво вежі мобільного зв’язку, яку планують встановити на території АЗС.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні порушили питання будівництва вежі мобільного зв’язку на територій АЗС по вулиці Шевченка. Так, депутат Юрій Гамалій на початку засідання озвучив депутатський запит стосовно цього питання, який був одноголосно підтриманий.

Відтак, перед розглядом питань порядку денного депутати заслухали думку представників громади, працівників профільних структурних підрозділів та місцевих обранців.

«Ні виконком, ні міська рада не приймали жодного рішення щодо надання чи ненадання дозволів на зведення вищезгаданої вежі. Це не наші повноваження. У представників «VODAFON» були всі дозволи, отримані в столиці», - поінформував присутніх міський голова Ігор Ренькас.

За словами начальника управління містобудування та архітектури Лариси Артюк, були надано висновок фахівців, що вежа не несе ніякої загрози.

У підсумку обговорення було визначено, що наразі будівництво призупинено, а розгляд цього питання буде найближчим часом винесено на громадські слухання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці на вуличній акції висловили обурення через будівництво вежі мобільного зв’язку.