Народний депутат України Тетяна Чорновол під час власного брифінгу у Верховній Раді прив’язала відсторонення в.о. начальника нацполіції Черкаської області Владислава Пустовара до розслідування резонансного вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка та  наголосила на причетності до вбивства нардепа Геннадія Бобова.

Про це йдеться в публікації черкаського видання ІнфоМіст, пише «Kanos».

«На автомобілі, в якому потім слідство знайшло кров Сергієнка, вони (підозрювані – ред.) приїхали на розбірку: намагалися спалити сільськогосподарську техніку конкурента Бобова в аграрному бізнесі. Ці особи також довго жили на базі Геннадія Бобова під назвою «Модус» у корсунському лісі. Цей «Модус» оформлений на ТОВ «Олімпія», а в засновниках його – ТОВ «Панда», гендиректор «Панди» – Бобов, – розповіла Чорновол.

Крім того, за словами депутата, тітушки, нібито задіяні Бобовим під час виборів до Верховної Ради, також жили на цій же базі, а в ході обшуків правоохоронці виявили на ній 2 автомати, що були видані в Києві.

«Пустовор організував усе можливе, щоб коло навколо Бобова було максимально звужене. Навіть конкурент Бобова, техніку якого намагалися спалити, дав в суді покази проти Бобова. Тобто було вже скільки доказів, що очікували, що ці люди, які є виконавцями, дадуть покази. Однак зроблено зараз все можливе, щоб розвалити цю справу в суді, щоб залякати тих, хто може дати покази», – відзначила народна обраниця.

З огляду на це, Чорновол назвала затримання Пустовара «розправою» і «показухою, розіграною за сценарієм».

«Відбулася розправа над колишнім очільником черкаської міліції, який довів резонансну справу до суду. Це певно єдина резонансна справа, яка в такій якості дійшла до суду. Це все організував Бобов, щоб розвалити справу, щоб розправитися з принциповим працівником міліції. Я знаю, що Бобов бігав по кабінетах і лив крокодилячі сльози, розповідаючи, що він не вбивав Сергієнка. Пропонував золоті гори, щоб розвалити цю справу», - аргументувала свою позицію парламентар і припустила, що Бобов «достукався» до керівника внутрішньої безпеки нацполіції Георге Грігалашвілі, і той допоміг йому в боротьбі проти очільника черкаської поліції.

Нагадаємо, наприкінці березня Генпрокуратура затримала Владислава Пустовара під час спроби дати хабар за проходження атестації двох своїх підлеглих, проте він свою вину заперечує. Пізніше за нього було внесено заставу.