Представники Національної поліції України зустрілися із мешканцями Канівської громади, щоб обговорити проблемні питання, які виникають в службовій діяльності відділу поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області (Канівський відділ поліції).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На заході були присутні міський голова Ігор Ренькас, секретарка міської ради Оксана П’яткова, заступниці міського голови Тетяна Жівотова, Галина Москаленко, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик та небайдужі жителі Канева.

Представникам Національної поліції України канівці озвучили проблеми щодо  паркування транспорту на місця для маломобільних верств населення; порушення правил паркування транспортних засобів; автомобільних перегонів під час комендантської години; роботи закладів харчування, які працюють після 22.00 та інші.

Заслухавши озвучені проблемні питання, начальниця управління головної інспекції ГУНП України в Черкаській області, підполковник поліції Тетяна Бондаренко порекомендувала здійснювати фотофіксацію та надсилати на Telegram канал «Безпечна Черкащина» ( https://t.me/bezpechna_cherkashina )  усіх порушень для швидшого реагування працівниками поліції.  

«Канів історичне місце до якого приїжджають туристи, зокрема, іноземці, щоб відвідати Шевченківський національний заповідник та в інші прекрасні місця нашого міста. Але патрулювати місто поліція повинна на відповідному транспорті, такому як у сусідніх районах. У нашої поліції такого транспорту не має. Тому допоможіть з вирішенням цього питання», - звернувся до представників поліції Ігор Ренькас.

На завершення заходу  слово взяв начальник Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області Юрій Лугін.

«Наразі у поліції не вистачає працівників, тому агітуйте родичів, знайомих, щоб йшли в лави поліцейських. Дивіться вакансії на офіційних сайтах МВС. Хочу додати, що  на сьогоднішній день плата поліцейського достойна. Що стосується сьогоднішнього заходу, на сайті поліції буде інформація про вирішення заслуханих сьогодні питань», - відзначив начальник поліції Юрій Лугін.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у дводенних навчаннях у Черкасах взяли участь більше 110 надзвичайників (фото).