Із нагоди Дня Волонтера в Україні Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджені жителі Канівщини, які активно долучалися до добровільного забезпечення проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність по допомозі учасникам АТО, ООС, демобілізованим воїнам та членам їх сімей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки ВО «Черкащани» у Facebook.

Високу державну нагороду отримали: Форостяна Ольга Миколаївна – директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП, Фесенко Микола Григорович – голова Громадської організації «Рідна Черкащани», Потапенко Валентин Володимирович – пенсіонер, активний помічник ремонту техніки для АТО, Голованова Людмила Володимирівна – волонтер, організатор виготовлення маскувальних сіток для АТО. 

Відзнаку Президента України, активним волонтерам Канівщини, вручили безпосередньо самі учасники АТО: Євген Степаненко – голова правління Канівської спілки учасників АТО «Нескорені» (учасник АТО 2014р.), та Олег Вовченко – співголова Канівського центру допомоги учасникам АТО (учасник АТО 2014-15рр.), зазначивши, «…волонтери – це мобільна резервна армія України. В ній є свої постачальники, авторемонтні майстерні, фінансисти, медичний транспорт, служба тилу, це всі ми, хто приносить харчі, одяг і все необхідне для наших захисників…»
Нагороджених привітали очільники району та міста, представники депутатського корпусу, громадських організації та спілок учасників АТО.

Директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП Ольга Форостяна щиро подякувала за нагороду та запевнила, що підприємства МХП і надалі будуть активно допомагати учасникам АТО, демобілізованим воїнам та їх сім’ям, вручивши сертифікат на 5 тис.грн. для благодійної підтримки громадських організацій учасників АТО.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська делегація взяла участь в столичних заходах із вшанування річниці Іловайської трагедії.