У зв’язку із введенням режиму надзвичайної ситуації державного рівня та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом (COVID-19), просимо усіх громадян максимально обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Закликаємо усіх без крайньої необхідності уникати будь-яких поїздок! Тільки дотримання жорстких карантинних заходів дозволить уповільнити темпи поширення інфекції та збереже здоров’я, а можливо, і ваше життя, життя ваших рідних та близьких!», - зазначено у повідомленні міськради.

На виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Канівської ОТГ, з 25 березня ц.р. рух регулярних перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 1, № 2, № 4, №5 буде призупинено до моменту окремого розпорядження.  Автоперевізник ТОВ «М+М» здійснює перевезення лише медичних працівників, які проживають на території Канева, до місця роботи та у зворотному напрямку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі на період карантину організують патрулювання вулицями.