Канівчанка Дарина Майстренко, яка стала однією із фіналісток проекту «Супермодель по-українськи», мріяла у шкільні роки стати поліцейським.

Про це дівчина розповіла журналістам Нового каналу, інформує «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, на відміну від решти учасниць, на проект канівчанка привезла з собою не одяг і косметику, а валізу з книжками. Дівчина закінчувала 11-й клас і кожну вільну хвилинку приділяла підготовці до ЗНО. Але лише на самому проекту вона остаточно вирішила, ким хоче бути, і яку професію освоювати. 

Наразі, дівчина студентка Київського національного університету культури і мистецтв, а в майбутньому - журналіст.

Однак, як розповіла сама Дарина, в шкільні роки вона мріяла про зовсім інше професійне майбутнє.

«У школі я довго не могла вирішити, ким хочу бути. Кожен день прокидалася і думала про майбутню професію: то планувала стати поліцейським, ходити в формі і наводити порядок, то журналістом, то дизайнером. І у батьків були нервові зриви, тому що вони не могли зрозуміти, чого хоче їх дитина. Визначилася багато в чому завдяки проекту - побачила роботу журналістів зсередини, і вона мені дуже сподобалася. Я обожнюю обидві свої спеціальності - адже моделінг для мене не хобі, а професія», - резюмувала вона.

Також зауважимо, що нещодавно, юна канівчанка поспілкувалася із власними шанувальниками та відповіла на їх чисельні запитання під час відкритої онлайн-конференції.