На території Art-простору в селі Мартинівка відбувся благодійний ярмарок-концерт «Все буде Україна!» на підтримку військових, які сьогодні боронять Україну.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять односельчан та всіх воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Патріотичні пісні про Україну, мир, волю, кохання протягом двогодинного концерту звучали зі сцени у виконанні аматорських колективів «Мрія» та «Барвінок», сольних виконавців Людмили Бовшик, Людмили Хоменко і Сергія Почтара.

Також під час заходу присутні мали можливість скуштувати смачну козацьку кашу від працівників пошти, КП «СТЕП – АГРОБУД», терцентру і старостату (продукти на яку надала Алла Бусля); та взяти участь у безпрограшна лотерея, призи для якої передали Олена Коваль, Валентина Царенко, Оксана Костенко, Наталія Горяна, Руслан Сіренко, Сергій Перебій, а суперпризи (порося та ягня) надали Сергій Рожнатовський та Олександр Танасієнко.

Окрім цього всі охочі могли придбати вироби з дерева від Юлії Потужньої та плетені іграшки від Алли Наконечної.

У підсумку, вдалося зібрати 44 тисячі гривень для військових.

«Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні!», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що заклади освіти Степанецької громади перевірили на готовність до роботи у зимових умовах.