Нещодавно ми писали про резонансне затримання, під час якого підозрюваний погрожував правоохоронцям гранатою та зброєю. Згодом, журналісти нашого порталу віднайшли в Єдиному реєстрі судових рішень деталі відповідного затримання і, відповідно, рішення суду в даній справі.

Отож, як зазначається у матеріалах суду, затримана особа у невстановлений досудовим розслідуванням час, за невстановлених обставин незаконно, умисно, та без передбаченого на те дозволу, придбав вісімнадцять патронів, пістолет, одну гранату оборонної дії типу Ф-1 з запалом до неї та одну гранату наступальної дії типу РГД-5, які приніс до одного з будинків, де безпосередньо і зберігав все це до 30 серпня 2016 року.

30 серпня 2016 року, під час проведення працівниками поліції обшуку у відповідному будинку, підозрюваний через вікно покинув вказане домоволодіння разом із сумкою, в якій знаходилися вищевказані предмети та був затриманий працівниками поліції цього ж дня.

Під час огляду, правоохоронці виявили та вилучили у нього весь вище згаданий арсенал.

З огляду на ступінь резонансу справи, Придніпровський районний суд м.Черкаси, який розглядав в судовому порядку справу стосовно даного затримання, ухвалив застосувати відносно затриманого підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 28 жовтня 2016 року включно.

Однак, в ухвалі суду йшлося і про те, що у відповідності до ч.3 ст. 183 КПК України, в разі внесення підозрюваним, або іншою особою застави в сумі сорока розмірів мінімальної заробітної плати, що становить 55120 грн., відносно нього може бути змінена міра запобіжного заходу з тримання під вартою на заставу, з покладенням на нього обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України.

І далі, саме цікаво. Адже як виявилось згодом, відповідна застава таки дійсно була внесена, а самого підозрюваного звільнили з-під варти.

У відповідь на це, журналісти «Kanos» вирішили звернутись до Придніпровського районного суду із запитом, в якому попросили надати інформацію стосовно того, хто ж саме вносив заставу і підтвердити дану інформацію відповідною копією квитанції.

На диво, відповідь суду теж не змусила довго себе чекати. Уже сьогодні зранку, представники суду надали відповідну копію платіжного документу, що засвідчує сплату застави. І найцікавіше в цій всій ситуації те, що внесла її особа з ініціалами, які повністю збігаються з ініціалами одного з депутатів Канівської міської ради, а саме - Руслана Івановича Шишки.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги копію даного платіжного документу.

Наразі ми намагаємось зв'язатись із депутатом міської ради, щоб спростувати чи підтвердити факт внесення відповідної застави та з'ясувати, що ж послужило тому причиною.