Вже у червні має розпочатися капітальний ремонт в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов та ДНЗ «Теремок».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Роботи виконуватиме ТОВ «Енергесорвісна компанія «Адамсон», м.Івано-Франківськ, яка відповідно до процедури здобула перемогу у тендері за міжнародними нормами. У вівторок, 13 травня ц.р., відбулася зустріч Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, начальника управління економічного розвитку Олени Жорнової, начальника міського відділу освіти Надії Голди, начальника відділу капітального будівництва Ігоря Біца з представниками компанії, та, власне, підписання контракту на проведення робіт із його директором Ярославом Свідраком.   

Канівська міська рада здійснила зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в розмірі 14,8 млн.грн. Це дало можливість залучити ще 200 тис.євро грантових коштів від НЕФКО. Отримані кошти (кредит + грант) та наше співфінансування будуть спрямовані на комплексну термомодернізацію двох навчальних закладів  школи № 6 та ДНЗ №6 «Теремок», які визначені першочерговими  відповідно до  результатів проведених енергоаудитів.

Фахівці ТОВ «Енергесорвісна компанія «Адамсон» поінформували, що компанія успішно працює на ринку України та СНД, безпосередньо, зосереджуючись на енергоефективності та енергозбереженні.

«Займалися утепленням та теплоізоляцією багатоквартирних будинків та бюджетних об’єктів в містах Чортків Тернопільської області, Жмеринка Вінницької області, Гола Пристань Херсонської області, Долина Івано-Франківської області тощо. Ми - надійний партнер», - запевнив директор компанії Ярослав Свідрак.

Ремонтні роботи на об’єктах виконуватимуться одночасно. Для цього залучать не менше 25 працівників.

«На початку червня плануємо приступити до ремонту. Внутрішні роботи намагатимемося завершити вже до кінця літа, щоб не перешкоджати навчальному процесу. У цілому ж роботи за нашими підрахунками будуть завершені наприкінці жовтня ц.р., хоча термін виконання робіт за контрактом  - березень 2021 року», - повідомив директор.

Світлина від Канівська міська рада.

Світлина від Канівська міська рада.

Світлина від Канівська міська рада.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівці звернулися до міської влади із петицію щодо облаштування тротуару у районі «Бронепоїзду».