Депутат Черкаської обласної ради від ВО «Свобода» Володимир Волкович виділив кошти на придбання мультимедійного обладнання для відкриття спеціального класу у канівській ЗОШ №1.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію однопартійців депутата.

Зокрема, вчора у Канівській ЗОШ №1 відбулося відкриття мультимедійного класу, придбання обладнання для якого було здійснене за сприяння депутата обласної ради, випускника даного навчального закладу Володимира Волковича.

По інформації однопартійця депутата Юрія Гамалія, відповідне рішення Волкович ухвалив у зв’язку з тим, що школа №1 – єдина у місті, яка немає сучасного класу. Мультимедійне обладнання для облаштування класу було придбано за кошти із депутатського фонду народного обранця, а фінанси на його встановлення він виділив власні.

За словами ж самого Володимира Волковича, у зв'язку із перерозподілом бюджету, депутатам обласної ради було виділено по 100 тис.грн., 50 тис.грн. з яких можна було витратити на освітню програму, а ще 50 тис.грн. - на екологічне спрямування.

Саме з цих коштів і було здійснене вище згадане придбання. За решту коштів, які необхідно витратити на екологічне спрямування, спільно із міським головою Ігорем Ренькасом було вирішено провести електролінію та встановити трансформатор на міському звалищі, яке знаходиться у селі Бобриця.