Після тривалих обговорень депутати таки ухвалили рішення про реорганізацію двох комунальних підприємств шляхом злиття.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради депутати після тривалого та емоційного обговорення таки підтримали проект рішення «Про реорганізацію комунальних підприємств Канівської міської ради», який передбачає злиття двох КП – «Туристично-інформаційного центру» та «Канівського госпрозрахункового художньо-виробничого об’єднання».

Відзначимо, що під час обговорення цього питання деякі представники депутатського корпусу зауважили, що ухвалення відповідного рішення покладе «на коліна» розвиток туризму у Каневі та йде у розріз із ухваленою минулого року міською програмою із туризму.

Однак міський голова Ігор Ренькас наголосив на тому, що у перспективі на базі двох комунальних підприємств буде створена Агенція розвитку міста, яка успішно працює у багатьох інших українських містах. Окрім цього очільник міста наголосив, що на відповідну установу планують покласти більш широкий спектр задач, який включатиме і розвиток туризму, рекламу, написання проектів для участі у грантах та інші.

У підсумку, на підтримку відповідного проекту рішення виступили 19 депутатів, 5 обранців під час голосування утрималися.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із двох комунальних підприємств у Каневі створять одне.