На позачерговій сесії Ліплявської сільської ради депутати ухвалили зміни до бюджету та прийняли звернення щодо капітального ремонту дороги.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Під головуванням сільського голови Сергія Геращенка відбулося позачергове засідання сесії 8 скликання. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів із 22, а також керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, установ сільської ради та старости сіл громади.

Автомобільна дорога Т-24-04 Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домантове - /Н-08/ є автомобільною дорогою загального користування державного значення, яка відноситься до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України та перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

За останні роки Ліплявська сільська рада неодноразово зверталась до керівників різних рівнів – до прем’єр-міністра України, до міністерства інфраструктури України, до Державного агентства автомобільних доріг України, до акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», до народних депутатів України різних скликань, до обласної адміністрації, до обласної ради, до Служби автомобільних доріг у Черкаській області, але жодних рішень щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги Т-24-04 так і не було прийнято.

Адже дорога знаходиться в край в незадовільному стані. Жахливий стан твердого покриття, а в багатьох місцях відсутність такого покриття взагалі, значна ямковість та зсуви ґрунту на обочинах унеможливлюють рух будь-якого транспорту, включаючи рух шкільного та рейсових автобусів, автомобілів спецслужб (швидка допомога, пожежні машини тощо).

На засіданні сесії депутати схвалили звернення до Черкаської обласної військової адміністрації, Черкаської районної військової адміністрації, Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-04.

Також депутати прийняли рішення щодо змін до бюджету. А саме, були виділені кошти на оплату надання послуг дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивно-ресурсному центрі, на Програму підтримки Черкаського батальону територіальної оборони в/ч А7324, на Програму забезпечення мобілізаційних заходів на території Ліплявської сільської ради Черкаської області на 2023-2025 роки, на поточний середній ремонт дороги в селі Сушки по вулиці Усілова, на оплату рейсового автобуса Канів-Озерище.

Також прийнято низку рішень у сфері земельних відносин.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стартував новий сезон грантового конкурсу для проєктів у регіонах «Час діяти, Україно!».