На розгляд депутатів Канівської міської ради на останньому сесійному засіданні виносили два звернення до Президента України щодо останніх подій по поверненню України до Росії.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

«Ми, депутати Канівської міської ради, категорично не сприймаємо останні дії центральної влади по поверненню України не просто у сферу впливу Росії, а фактично під її підпорядкування, що веде до знищення України як незалежної держави.

«Мирне врегулювання» у вигляді розведення, а вірніше відведення сил і засобів, як показують події останнього часу на лінії зіткнення (чи розмежування) військ в Донецькій та Луганській областях, лише збільшують кількість бойових зіткнень та втрат.

Наміри подати воду в окупований Крим ведуть до легалізації анексії півострова, до визнання його російським.

Поїздки «українських» парламент раїв у білокам’яну нагадують поїздки васалів до царя.

Створення у Мінську «Консультативної ради» і введення до неї представників ОРДЛО є реалізацією московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт», а, отже, відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви», - зазначено у тексті звернення.

У підсумку, депутати вирішили звернутися до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України із вимогою негайно зупинити процес повернення України до Росії та не допустити державної зради.

«На яких комісіях розглядалося звернення? Ми ж домовилися, що звернення, які стосуються міжнародної політики, ми не будемо розглядати на сесії міської ради. Адже ніхто не вникав у проблему. Чому ми «влазимо» у те, що міська рада не повинна вирішувати?», - зауважив Володимир Коржов.

Натомість депутати міськради наголосили, що вони мають право робити звернення та демонструвати своє бачення ситуації центральній владі.

Загалом звернення, автором якої виступив голова фракції «Європейської солідарності» Віктор Хоменко, підтримали 21 депутат, 6 – утрималися під час голосування. Звернення із подібним змістом, яке підготував голова фракції «Свобода» Юрій Гамалій, підтримали 22 депутати, троє – утрималися.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на сесії міськради вчергове порушили питання якості питної води.