До депутатів Канівської міської ради звернулася канівчанка, яка не могла тривалий час отримати необхідні ліки для свого тяжкохворого чоловіка у канівській аптеці №91.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на текст звернення канівчанки.

Мешканка Канева у своєму зверненні зазначила, що її чоловік (нині покійний) учасник бойових дій, хворів на рак підшлункової залози (4 стадія) і потребував сильнодіючих знеболювальних наркотичних засобів.

Під час звернення в аптеку №91, яка має ліцензію на роботу із наркотичними засобами, жінці повідомили, що морфін наразі відсутній і завідуюча аптекою Жанна Ніколенко пообіцяла привезти ліки через 7 днів.

«Шок у мене був тоді, коли, прийшовши через 7 днів в аптеку, морфіну не привезли. І тут пішли казки-небелиці від Жанни Василівни: не назбирала грошей, кошти були тільки на інсулін, аптека ледве тримається на плаву, ніхто із людей не потребує морфіну (мій чоловік – не людина?), щоб привезти наркотики потрібний спецтранспорт, який коштує грошей і взагалі наркотики я можу придбати у Золотоноші, Миронівці, Києві та ще з десяток відмовок», - зазначено у тексті звернення.

Також жінка зазначає, що у Каневі лише дві аптеки, які мають ліцензію на наркотики – це аптека №91, яка обслуговує жителів міста, та аптека на території лікарні, яка обслуговує сільських мешканців.

«Для онкохворих наркотики повинні відпускатися по пільговим рецептам безкоштовно. В аптеці №91 мені не відпускали ні безкоштовно, ні за гроші. Чому в аптеці на території ЦРЛ, де завідуючий Прокопець В., для сільських жителів є завжди всі ліки і по пільговим рецептах? Яка різниця між міськими та сільськими жителями?», - пише у зверненні канівчанка та висловлює подяку завідуючому аптеки Віталію Прокопцю.

«Шановний міський голово та депутати, хочу отримати від Вас відповіді на наступні питання: чи потрібна така аптека жителям Канева? Чи може така безвідповідальна халатна людина, яка не бачить хамства своїх підлеглих, займати посаду завідуючої аптеки? Чи, можливо, завідуюча зверталася із даною проблемою до міських очільників і не отримала допомоги у вирішенні цього складного питання (якщо так – то із чієї сторони тоді безконтрольність)? Чи може онкохвора людина чекати 7 днів на наркотики і, так їх і не дочекавшись, померти у страшних муках? Коли закінчиться геноцид над онкохворими людьми? Якщо аптека ледь тримається на плаву, її треба закрити, адже користі від неї ніякої. Передати інсулін, наркотики та інші ліки по державним програмам в аптеку на території ЦРЛ, так буде зручніше для всіх жителів Канева? Яка послідує реакція із сторони керівництва міста після мого звернення?», - резюмує обурена канівчанка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі намагаються вирішити проблему із забезпеченням інсуліном.