10.12.2019 року спеціалістами Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу, реагуючи на звернення жителів Черкас про скид невідомої рідини зі зливової мережі в районі причалу №5 («Нептун»), невідкладно здійснено виїзд на місце події.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександра Познякова.

У ході обстеження встановлено, що по вулиці Берегов із випуску №13 зливової мережі міста, яка перебуває на балансі КП «ЧЕЛУАШ» Черкаської міської ради, здійснюється несанкціонований скид. Разом з тим виявлено, що у верхній частині випуску (труби) невідомими особаии влаштовано отвір для витоку рідини.

Відділом інструментально-лабораторного контролю відібрано проби даної рідини та грунтів для встановлення наявності забруднюючих речовин на визначення їх концентрації.

Для встановлення причетних осіб та наявності можливої незаконної врізки у зливову мережу на місце події також викликано працівників поліції і представників КП «ЧЕЛУАШ».

Після проведення лабораторних досліджень та за наявності відповідних підстав Держекоінспекцією Центрального округу будуть проведені розрахунки заподіяної шкоди довкілля, а матеріали за даним фактом будуть передані до правоохоронних органів.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на вихідних у Каневі вшанують пам’ять ліквідаторів вибуху на Чорнобильській АЕС.