Сьогодні з робочим візитом у Каневі перебувала дружина Президента України Марина Порошенко.

В ході нього, перша леді України завітала у канівську інклюзивну ЗОШ №4 для продовження традиції заповнення «Книги Миру» разом із дітьми учасників антитерористичної операції, що навчаються у відповідному навчальному закладі.

За її словами, Черкащина стала 10-тим регіоном, діти якого залишили свої сімейні фотографії та побажання мирного життя у «Книзі Миру».

 

 


Після урочистої процедури вклеювання у книгу сімейних фотокарток та власних побажань школярам, на згадку останнім Марина Порошенко подарувала книги Шона Кові «Сім звичок високоефективних підлітків».

 


Не лишили без подарунків дружину Президента і канівські учні, які презентували їй примірник «Канівського Кобзарика».

Згодом, Марина Порошенко відвідала шкільний концерт, де виступила перед учнівським колективом. «Сьогодні Україна вшановує пам'ять духовного батька нашої нації Тараса Шевченка і мені надзвичайно приємно у Шевченківські дні знаходитися саме із вами – школярами Канева, щоб ще раз згадати пророчі слова Кобзаря», - відзначила вона.

 

 

 

 

 

 


Також, у межах робочого візиту почесна гостя відвідала Чернечу гору, де поклала квіти до могили Тараса Шевченка та побувала на екскурсії у Шевченківському національному заповіднику.

 


 


 

 

Фото: Єлизавета Капітан, В'ячеслав Вашкевич.