За наслідками досудового розслідування, прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї із районних рад за обвинуваченням у вчиненні корупційного злочину.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області, інформує «Kanos».

Згідно даними прокуратури, слідством було встановлено, що депутат, діючи умисно та з корисливих мотивів, одержала від представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 15 тис грн за сприяння ухвалити рішення посадовими особами органу місцевого самоврядування про надання в оренду фермерському господарству земельної ділянки  площею 4 га.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція відповідної статті передбачає покарання у виді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятиста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Зауважимо, що в даному контексті, швидше за все, мова йде про депутата Канівської районної ради від Радикальної партії Ліліану Єщенко, котру наприкінці травня оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НПУ затримали при спробі одержання частини неправомірної вигоди від представника одного з фермерських господарств. Під час затримання оперативниками було вилучено у неї 15 тис грн., хоча загальна сума, яка вимагалась у фермера, по даним правоохоронців, складала 30 тис грн.

Пізніше, лідер Радикальної Партії Олег Ляшко назвав затриману депутатку «політв'язнем режиму Порошенка», в той час як сама депутат після свого повернення додому подякувала лідеру партії за свою підтримку.