Закупівля техніки для вивезення побутових відходів — складова частина забезпечення комфортних умов для проживання мешканців громади відповідно до Стратегії розвитку Ліплявської територіальної громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Вартість нового сміттєвозу складає 1 мільйон 425 тисяч гривень. Кошти в сумі 1 мільйон 140 тис.грн. (80%) на купівлю техніки громада отримала з обласного бюджету у вигляді субвенції на здійснення природоохоронних заходів. Співфінансування в сумі 285 тис.грн. (20%), проведено за рахунок власних коштів громади, а саме з надходжень по екологічному податку.

«Ліплявська громада щиро дякує голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку, депутатам обласної ради та особисто Олександру Воскобойніку за підтримку та допомогу в виділенні коштів з обласного бюджету.

Придбання сміттєвозу — одне з найважливіших питань життєдіяльності громади, адже це не лише можливість для цивілізованої утилізації побутових відходів, а й турбота про наше довкілля та екологію», - зазначено у повідомленні.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Козарівці відкрили сучасний спортивно-розважальний арт-простір «Територія позитиву» (фото).