На початку липня у столиці Австрії у Відні відбувся 27 Чемпіонат світу з футболу серед лікарів та Міжнародний симпозіум з медицини.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У Чемпіонаті світу з футболу брали участь 46 команд. Серед 1000 лікарів був завідувач поліклінічним відділенням Канівської багатопрофільної лікарні, лікар-ендокринолог Юрій Колінько. На змаганнях було проведено 3 футбольні Кубки Світу з 5 континентів, а саме: Morel Cup (змагання серед лікарів старше 25 років), Vogel Cup (змагання серед лікарів 45+) та новий турнір Carlito Cup ( змагання серед лікарів 60+).

Попри всі складності, маємо найвище досягнення за часів участі лікарських збірних команд. Україна була представлена в усіх 3-х турнірах і наші лікарі стали чемпіонами відразу у 2-х змаганнях - Vogel Cup і Carlito Cup (перемогу в турнірі 60+ українці здобули разом з австралійцями, які входили до складу об’єднаної команди).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Мавіки», тепловізори, Starlink – чергове підсилення для військових відправили із Черкащини (фото).