Оперативність у роботі персоналу – запорука безперебійної діяльності виробництва. У цьому переконані у службі головного енергетика Птахокомплексу Миронівської птахофабрики, а на підтвердження нещодавно придбали для своїх співробітників чотири невеликих електрокари.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

«Відтепер команда енергетиків напряму вирощування птиці стала ще мобільнішою. Завдяки новим електромобілям інженерно-технічний персонал, працівники оперативно-виїзних бригад та, власне, електрики виробничих дільниць стали швидше діставатися потрібних локацій та оперативніше вирішувати існуючі завдання. При цьому вдалось знизити вартість логістичної складової, тобто витрат на пальне, технічне обслуговування тощо», – ділиться головний енергетик Микола Коробов.

Загалом на Миронівській птахофабриці нараховується чотири зони вирощування загальною кількістю 27 бригад, й розташовані вони в абсолютно різних напрямках. До придбання електромобілів всі переміщення працівників здійснювались за рахунок чергового автомобіля комплексу, який постійно завантажений виробничими потребами, а у весняно-осінній період використовували велосипеди, що негативно впливало на оперативність.

 «Забезпечення оперативності – це одне з головних завдань служби, адже зволікання з усуненням знеструмлення обладнання неприпустима. Тож для мінімізації затрат на переміщення, підвищення оперативності та зменшення ризиків у роботі було придбано електромобілі для наших співробітників» – розповів Микола Коробов.

До слова, приїхавши на дільницю, спеціаліст йде виконувати свою роботу, а тим часом авто заряджається. Загалом же, електромобілі двомісні, максимально можуть розвинути швидкість до 50 км/год, а заряду вистачає на 100 км ходу, чого цілком вистачає для потреб служби.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, автомобіль та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, автомобіль, на відкритому повітрі та текст «ELWINN»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше 50 дітей із Ліплявського та Келебердянського ліцеїв долучилися до конкурсу «Подих осені» (фото).