Уже тиждень на канівському будинку культури (Шевченківському культурному центрі), що в центрі міста, активно ведуться роботи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У серпні минулого року Канів відвідав Президент України Володимир Зеленський. У ході візиту він, зокрема, оглянув канівський довгобуд у середмісті – будинок культури, зведення якого розпочалося ще у 80-х роках, але так і не завершилося.

Глава держави тоді пообіцяв, що будинок культури у Каневі добудують. Згодом кошти на це з державного бюджету було виділено. Також було проведено тендер на проведення робіт по об’єкту «Будівництво Будинку культури на 700 місць в м.Каневі по вул.Енергетиків під Шевченківський культурний центр».

З настанням весни роботи активізувалися. Так, 2 березня будівельний майданчик під об’єктом передано організації, яка виграла тендер – ТОВ СК «СТРОЙІНВЕСТ». 3 березня на об’єкті було проведено оперативну нараду за участі представників Офісу Президента України Анатолія Чернишенка та Олександра Бондаренка. 5 березня – питання будівництва заслуховувалося на нараді в Черкаській ОДА за участі представників виконавчого комітету Канівської міськради – Володимира Святелика та Миколи Москальця.

У вівторок, 9 березня об’єкт відвідали Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов і нещодавно призначений на посаду голови Черкаської ОДА Олександр Скічко. Також у робочій нараді, що відбулася безпосередньо в недобудованому будинку культури, взяли участь представники замовника, забудовника та виконавчого комітету Канівської міської ради.

Окрім, власне, технічних моментів щодо ведення будівельних робіт, учасники наради обговорили терміни завершення будівництва та питання подальшого використання будівлі.

Так, зокрема, Канів неодноразово наголошував на тому, що утримання такого комплексу для міста є непосильним. Відтак, порушував питання щодо передачі Шевченківського культурного центру на баланс Міністерства культури.

Міністерство не заперечувало спільного використання будинку культури з містом, однак вже після завершення будівництва та введення його в експлуатацію.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов в свою чергу запитав, коли, ж, власне, будівлю добудують.

«Плануємо до кінця серпня цього року - до 30-річчя Незалежності України», - відповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент призначив нову очільницю Черкаської РДА.