Ліплявська громада надали пропозицію про можливість купівлі шкільного автобуса на умовах співфінансування до кінця року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Економіка сьогодення».

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль звернувся до керівників районів, громад та міст з проханням не зволікали з пропозиціями щодо придбання наступного року шкільних автобусів у межах обласної програми.

«Маєте вже зараз працювати над цим питанням, аби наступного року ми мали змогу придбати для учнів ще більше автобусів. Я нагадаю, реалізація програми здійснюється на умовах співфінансування, де 50 % – кошти місцевих бюджетів. Цьогоріч же нам вдалося закупити 6 автобусів, зокрема для Уманського, Золотоніського, Маньківського районів, Набутівської, Степанецької та Жашківської громад», - звернувся до місцевих керівників перший заступник у ході засідання колегії ОДА.

Зауважимо, рішенням обласної ради від 20 квітня цього року було виділено 6,5 млн грн на придбання 7 шкільних автобусів на умовах співфінансування. До кінця року мали придбати, окрім згаданих вище, ще один – для Селищенської ОТГ. Утім громада відмовилась через дефіцит коштів. Наразі є 3 пропозиції про можливість купівлі до кінця року – від Ліплявської та Тальнівської громад, затверджені рішеннями сесій, а також Чорнобаївського району, де днями планують провести засідання сесії та винести на розгляд це питання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для потреб Степанецької громади придбали ще один шкільний автобус.