Тимчасовий туалет як вимушений захід буде реалізовано КП «Міський ринок» за дорученням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Вже заклали вигрібну яму, завезли щебінь, пісок. З наступного тижня приступаємо до облаштування підлоги, - говорить керівник комунального підприємства КП «Міський ринок» Олександр Корнієнко. - Туалет буде простенький, зі шлакоблоків. Але, вважаю, що це все ж краще, ніж той, що є зараз на ринку.

До слова, нині туалет тут перебуває в аварійному стані.

У перспективі спільно з КП «Управління ВКГ» маємо намір розробити проектно-кошторисну документацію, аби впорядкувати централізовану каналізаційну систему всіх закладів, які стоять на березі «Дунайця» на території КП «Міський ринок», - говорить міський голова. – Тоді зможемо побудувати тут капітальний туалет з усіма зручностями.

Нова вбиральня перебуватиме на балансі КП «Міський ринок». Відтак, і обслуговуватиметься комунальним підприємством.

«Туалет буде безкоштовний. Відвідувати його зможуть як працівники чи відвідувачі ринку, так і просто перехожі жителі Канева. У 15 тис. грн. орієнтовно маємо вкластися. Це кошти комунального підприємства. За моїми підрахунками вже за місяць нова вбиральня має працювати», - наголосив Олександр Корнієнко.

Усі роботи з облаштування вбиральні працівники КП «Міський ринок» проводять самостійно. Витрати йдуть лише на придбання необхідних матеріалів та їх доставку.

Окрім цього, спільно з канівцями організовуємо в районі кав’ярні, що розташована на території малого ринку,  місце відпочинку для дітей. Також плануємо облаштувати в цьому році стік біля м’ясного павільйону (на території великого ринку), щоб під час дощу чи танення снігу в проходах не утворювалися калюжі. Минулого року ми зробили такий стік на речовому ринку. Підприємці задоволені. Карантин нам, звісно, дещо завадив, але, сподіваюся, що все задумане неодмінно вдасться реалізувати.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на дитячому майданчику на набережній викрали гойдалку (фото).