За сприянням директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького вихованці сільських навчальних закладів Канівщини отримали можливість побувати на екскурсіях в Черкасах та Києві.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської районної ради.

Зокрема, учні Келебердянського НВК за ініціативи сільського голови Юрія Розе відвідали Черкаський зоопарк, музеї обласного центру та McDonalds, а учні Беркозівського НВК, за ініціативи депутата Канівської районної ради від ВО «Черкащани» Івана Логвиненка, побували у столичних музеях та на фабриці «Roshen», де ознайомилися з історією та технологією виробництва цукерок, а також посмакували «Київським тортом» одразу з конвеєра.

Крім поїздок за межі району, групи учнів сільських шкіл, завдяки підтримці філій ТОВ «НВФ «Урожай» та депутатів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - обласної ради Володимира Братаніча (директора АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай»), та Канівської районної ради - Олександра Трохимця (директора Дніпровської філії ТОВ «НВФ «Урожай»), відвідали історичні місця та музеї Канівщини.

«Завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького, в цьому році, як ніколи учні сільських шкіл району здійснили багато екскурсійних та пізнавальних екскурсій як по району так і до м.Черкаси, Київ, Чигирин. Приємно, що є така фірма, яка орендуючи землю у селян - вкладає кошти і в соціальну сферу, спорт, культуру і особливо в освітню галузь, таким чином дбаючи про майбутнє покоління. Якщо є співпраця, то є і довіра до бізнесу», - зазначила начальник відділу освіти молоді і спорту Канівської РДА Анна Бабенко.