Степанецький сільського голова Олександр Яременка під час звіту окреслив суспільно-економічний стан громади, зокрема й всіх її 7-ми старостинських округів, найближчу та стратегічну перспективу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

На діаграмах було проаналізовано дохідну та витратну частину бюджетів цих старостинських округів і відповідно ті нагальні завдання, що логічні для повсякденної роботи.

Вже практично узгоджено рішення, що цього року на Канівщині буде укрупнення ОТГ і до Степанецької ОТГ будуть приєднані Таганчанська ОТГ та Межиріцька ОТГ, що суттєво змінить і географічні межі громади і її населення. 

Окрім цього сільський голова розповів про досягнення в економічній галузі, про створені комунальні підприємства та їх роботу, про громадську діяльність, про співпрацю з основними підприємствами, великим аграрним бізнесом, головними наповнювачами бюджету Степанецької ОТГ.

Окрема подяка також донорським організаціям, в першу чергу благодійній організації «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та іншим за реалізовані грантові проекти.

Загалом 25 сесія сільської ради VІІІ скликання розглянула та прийняла рішення по 54 питаннях: про матеріальні допомоги, про внесення змін в рішення про бюджет та про звіт про виконання бюджету за 2019 рік, про внесення змін в штатний розпис  комунального закладу «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ» та СКП «Благоустрій»,  земельні питання тощо. Детально із рішеннями сесії та звітом Олександра Яременка можна ознайомитися на офіційному сайті Степанецької громади та на сторінках «Вісника Степанецької громади».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях відкрили Центр активного довголіття для людей літнього віку.