Вже до травня 2018-го ми не впізнаємо в цьому закинутому й занедбаному містечку ознак безперспективності.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомила засновниця Art Ukraine Foundation Наталія Заболотна, ділячись враженнями за підсумками проведення у Каневі «Кубку козацької слави імені Дмитра Байди Вишневецького», інформує «Kanos».

«Найприємніше - це втілювати дитячі мрії. І ми це зробили. Навряд чи дітлахи канівської спортивної школи «Спарта», фотографуючись з табличкою #SOSмайбутнє на фоні саморобних спортивних знарядь у своєму улюбленому залі-підвалі, мріяли про неможливе! А вже менше ніж за півроку вони стояли на омріяному титульному ринзі, а медалі їм вручав сам чемпіон світу Віталій Кличко. Нам - громадській ініціативі #SOSмайбутнє - вдалося, об'єднавши зусилля дітей, громадських активістів, місцевої влади, меценатів, бізнесу, втілити мрію тисяч канівських дітлахів, мотивовано займатися спортом й мати можливість розвивати свої таланти й здібності в гідних умовах. І мова не лише про ринг, чемпіонат і півтори тисячі вболівальників, яких він об'єднав цими вихідними. Ми розбурхали й розбудили громаду, активізували владу, піднявши й оприлюднивши цілий пласт можливостей для тисяч місцевих дітлахів: ми розкоркувати недобудований культурний центр, який мертвим вантажем майже чотири роки поспіль висить на утриманні місцевої влади. Ми з канівчанами заручилися підтримкою прекрасного молодого й енергійного губернатора Черкаської області Юрія Ткаченка про те, що за найближчі декілька місяців буде доведено до тями цей довгобуд і діти важливого культурного осердя країни - міста Канів - розвиватимуть свої таланти в сучасному красивому модерновому центрі «Шевченків дім». Переконана, що вже до травня 2018 ми не впізнаємо в цьому депресуючому, закинутому й занедбаному містечку ознак безперспективності. І я знаю про що говорю! Є план!!!», - не без емоцій зауважила Наталія Заболотна.

Також вона висловила вдячність за підтримку в організації турніру Фонду братів Кличків й особисто Віталію й Володимиру, президенту H-Club Геннадію Буткевичу та Анні Буткевич, керуючому Еквідес Клаб Олегу Стрельникову, заступнику губернатора Костянтину Омаргалієву, меру Канева Ігору Ренкасу, засновнику клубу «Спарта» Станіславу Маланчеву, громадському діячу, видавцю Олександру Апалькову та Ірині Апальковій, Євгену Колоту та іншим.