Дружина Президента України Марина Порошенко заповнила сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру» разом із дітьми учасників антитерористичної операції загальноосвітньої інклюзивної школи № 4.

Про це пише «Kanos» із посиланням на ІнфоМіст.

Черкащина стала 10-тим регіоном, діти якого залишили свої сімейні фотографії та побажання мирного життя у «Книга Миру». До цього вона вже побувала в Запоріжжі, Маріуполі, Луганську, Сумах. Також діти з українських родин заповнювали її за межами України: в Нью-Йорку та Стамбулі.

Також перша леді України поспілкувалася із вчителями та учнями інклюзивного класу, подарувала школі методичну і довідкову літературу з розвитку інклюзивноі освіти.

В ході відкриття літературно-музичного епілогу, Марина Порошенко зауважила, що «ім’я Тараса Шевченка відоме в усьому світі як символ української нації, а для нас він – великий українець, який жив з Україною в серці і для України, мріяв бачити її вільною землею вільних людей».

Водночас, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко подякував канівчанам за збереження пам'яті про Великого Кобзаря.

«Я хочу подякувати канівчанам, що бережете пам’ять про великого українця Тараса Шевченка. Я вам заздрю, бо коли я навчався в школі, то ми знайомилися з його творчістю поверхнево. Слова Шевченка мають для України велике значення. Саме за слова Шевченка українці віддають свої життя в зоні конфлікту», – сказав очільник області.