Під час засідання виконавчого комітету 7 лютого члени виконкому заслухали звіт директора КП «Міський ринок Олександра Корнієнка» про господарсько-фінансову роботу  за 2022 рік.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Очільник підприємства повідомив, що, у цей складний для всієї країни  період дирекція намагалася максимально використовувати територію ринку за рахунок наявних торгових місць. Оптимально залучати всі ресурси для того, щоб ринок міг працювати з максимальною потужністю.

Втім, 2022 рік став роком важких випробувань для підприємців та продавців власної продукції. Повітряні  тривоги, блекаути, військовий стан, загалом по країні – це основні причини, які призвели до зменшення дохідності ринку.

«Не зважаючи на усі складнощі, підприємству вдалося на ринку біля автовокзалу замінити 50 м водопроводу, установити умивальник та збудувати новий водорозбірний колодязь. Також було збудовано ємності для стічних вод, змінено 70 м електроліній, додатково установлено 5 ліхтарів чергового освітлення, відновлено 25 м огорожі, відремонтовано 5 сміттєвих контейнерів, проведено ремонт дахів на павільйонах», – зазначив у своєму звіті керівник КП «Міський ринок».

Загалом у своїй роботі дирекція ринку намагається максимально використовувати всі можливості по економії коштів. Більшість робіт виконуються власними силами , без залучення інших виконавців робіт.

«У 2023 році  суттєво збільшилась витратна частина  бюджету підприємства тому ми вимушені були мінімально збільшити ціну за використання торгового місця. Також довелось скоротити окремі штатні одиниці, застосувати режим максимальної економії, що дало змогу вийти за 9 місяців на прибуткові показники. Але це ж, звичайно, попередні результати діяльності за 2023 рік. Саме зараз наступають найважчі місяці року для ринку», –  поінформував Олександр Корнієнко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники комунального підприємства нарікають, що канівці перетворюють зупинки громадського транспорту на смітник (фото).