Представник держпідприємства «Украерорух» Вадим Стоянов разом з головою ради підприємства  Кирилом Поліщуком проінспектували Канівський гелікоптерний майданчик поблизу села Пекарі для вивчення можливостей відновлення його роботи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із «Дніпрової Зірки».

Відтак, результати інспекції засвідчили, що невдовзі майданчик може почати обслуговувати будь-які типи гелікоптерів, а після встановлення спеціальної апаратури Канівський гелікоптерний майданчик зможе обслуговувати також і нічні польоти.

«Можливість обслуговування нічних польотів надзвичайно важлива для навчально-тренувальних польотів пілотів з метою отримання допуску до нічних польотів. Це робить Канівський гелікоптерний майданчик унікальним, адже жоден з майданчиків в Україні не може цим похвалитися. Після повного запуску вертодрому ми плануємо налагодити гелікоптерні туристичні маршрути до Канева, зокрема, для відвідування Тарасової гори», - зауважив Вадим Стоянов.

«Попередні розрахунки показують, що ціна такого маршруту буде доступною для значної частини громадян. У планах маємо наміри вийти на обслуговування і міжнародних рейсів. Регулярна робота Канівського гелікоптерного майданчика створить додаткові робочі місця для канівців і сприятиме покращенню інвестиційного клімату на Канівщині», - підсумував Вадим Стоянов.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Генпрокуратуру просять перевірити будівництво вертолітного майданчика у Каневі.