Днями у дистанційному режимі відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Керівник закладу загальної середньої освіти».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директорки Центру професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Ольга Горленко.

За перемогу у І (зональному) турі змагалися: директор Чорнобаївської загальноосвітньої школи №1 Мовчан Лариса Василівна, директор Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради та директор Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Мартинович Валентина Володимирівна.

Усі учасники пройшли три конкурсні випробовування: «Самоаналіз управлінської діяльності», дистанційне тестування та «Управлінська задача». За результатами всіх трьох випробувань перемогу здобула директор Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Мартинович Валентина Володимирівна. 

Вітаємо Валентину Володимирівну з перемогою у І (зональному) турі та бажаємо перемоги у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»! 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новий автомобіль рятувальників урочисто передали у Канівській відділ Управління ДСНС (фото).