Очільник депутатської фракції ВО «Свобода» у Канівській міській раді Юрій Гамалій вчергове порушив питання наявності безкоштовного туалету на міському ринку, оскільки люди змушені справляти нужду прямо під дерева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на Facebook сторінку депутата в соціальних мережах.

За словами народного обранця, наразі відсутність безкоштовного туалету на міському ринку спричинило те, що багато його відвідувачів змушені справляти нужду біля ялинок, які ростуть на круговій дорожній розв’язці.

«Пишемо, переписуємося з міською владою, дирекцією ринку, а життя йде. До ялинок, що ростуть на кругу автомобільної роз'язки, що поблизу ринку, народ протоптав міцну стежину. Попри сніги та лід іде люд масово під ялинки та й справляє там нужду. Тож поки постане анонсована «муніципальна варта» - засохнуть дерева. А тому може досить відписок? Може таки дослухаєтеся до того, що люди просять?», - задався риторичним питанням Юрій Андрійович, вочевидь, звертаючись до міської влади.

Натомість, директор КП «Міський ринок» Володимир Малінський у листі-відповіді депутату запевняє, що новий платний туалет набагато комфортніший та вдвічі більший, ніж колишній безкоштовний. Окрім цього, приміщення старого безкоштовного туалету не належить КП і на нього немає жодних дозвільних та проектних документів. Також воно розміщене поблизу артезіанської свердловини та водогону, що унеможливлює його функціонування.

Водночас, міський голова Канева Ігор Ренькас у відповідь на звернення депутата написав, що старий туалет в аварійному стані, а тому наразі він закритий та частково демонтований. Стосовно  ж плати за користування нині діючим туалетом, то її беруть, аби не збільшувати тариф за утримання торгових місць. Якщо у цьому є необхідність, то тариф буде скоригований із включенням плати за послуги туалетом.