Поширення епідемії коронавірусу не вплине на реалізацію надважливого соціального проєкту МХП для людей літнього віку.

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» продовжує на Канівщині одну з найважливіших ініціатив агрохолдингу – «Соціальний магазин». В рамках проєкту підприємство підтримує малозабезпечені верстви населення у селах своєї присутності. А саме – пенсіонерів, які мають можливість раз на місяць купувати курятину за пільговою ціною. Так, нині соціальний магазин працює у 32 селах району та обслуговує  понад 4000 осіб.

Нагадаємо, програму «Соціальний магазин» було започатковано ще у 2016 році на «Вінницькій птахофабриці», після чого вона масштабувалася й на інші регіони, в яких здійснюють діяльність птахофабрики МХП.

За словами директора «Миронівської птахофабрики» Ольги Форостяної, продовження роботи соціального магазину в умовах небезпеки поширення COVID-19  залежить від злагодженої співпраці підприємства, місцевих органів влади та самих людей. Особливо важливою є комунікація щодо виконання вимог, передбачених постановами Кабміну та Міністерства охорони здоров’я.

– В сучасних умовах робота соціального магазину  від МХП як ніколи важлива і не повинна припинятися, – наголошує Ольга Форостяна. – Для його належної та безпечної роботи ми вживаємо всі передбачені санітарні та медичні заходи – від захисної маски та рукавичок у продавця і водія до наявності дезінфікуючих засобів, а також контролю за кількістю і розташуванням людей, які купують продукцію. Велику допомогу нам надає місцева влада – голови ОТГ і сільрад, старости, депутати. Вони формують списки отримувачів, своєчасно інформують пенсіонерів про приїзд магазину, а також спонукають людей до дезінфекції рук, дотримання безпечних дистанцій тощо. Тільки у такій відповідальній співпраці ми подбаємо про старше покоління, – відзначила Ольга Форостяна.

Нагадаємо, 20 березня стало відомо про те, що агрохолдинг МХП виділяє 14 мільйонів гривень на боротьбу із коронавірусом у Черкаській області. За рахунок них буде закуплено апарати штучної вентиляції легень, концентратори кисню, комплекти індивідуального захисту тощо.