На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради голова фракції ВО «Свобода» Юрій Гамалій озвучив депутатський запит «Щодо отримання матеріалів аудиту КП «Міський ринок».

У відповідному зверненні Юрій Андрійович нарікає на те, що у відповіді міського голови, яка йому надійшла, зазначено, що із певних причин копії матеріалів проведеного аудиту на КП «Міський ринок» у виконавчий комітет не було подано. Окрім цього дирекцією було озвучено пропозицію, що ознайомитися із матеріалами можна лише безпосередньо на комунальному підприємстві.

«Ще раз наголошую, що КП «Міський ринок» є структурною ланкою у діяльності міської ради і депутат, відповідно до чинного законодавства, має законне право на копії несекретних документів», - зауважив Юрій Гамалія.

Окрім цього голова депутатської фракції нагадав, що майже місяць тому міський голова підписав розпорядження стосовно того, що результати аудиту мають бути розглянуті на двох депутатських комісіях – бюджетній та ЖКГ, а комісії мають подати протоколи засіданні та у разі необхідності проект рішення на цю сесію.

У підсумку, 18 депутатів підтримали відповідне звернення, один депутат виступив «проти», ще п’ятеро обранців утрималися під час голосування.

Відтак, дане звернення внесене у порядок денний наступного чергового сесійного засідання. Натомість депутат від ВО «Батьківщина» та очільник КП «Міський ринок» Володимир Малінський зауважив, що у нього складається враження, ніби Юрій Гамалій своїми діями виконує чиєсь замовлення.