Мати 17-річної черкащанки втратила зв’язок зі своєю 17-річною дочкою, а тому вирішила бити на сполох і повідомила про зникнення доньки до поліції.

Про це йдеться у повідомленні ГУ НП у Черкаській області, інформує «Kanos».

Зокрема, до чергової частини Черкаського відділу поліції звернулась 39-річна жителька міста Черкас та повідомила про зникнення своєї 17-річної дитини. Жінка розповіла, що її дочка – студентка одного із місцевих вузів. Вона повинна була прийти додому після закінчення занять. Але до цього часу досі не повернулась, також матір втратила з нею мобільний зв’язок.

Дана інформація була занесена до єдиного реєстру та негайно почалися розшукові заходи. Через дві з половиною години дівчину розшукали в місті Канів за допомогою працівників поліції сектору ювенальної превенції УПД ГУНП та Канівського відділення поліції.

Вона гуляла містом, а своє зникнення пояснила тим, що їй Канів дуже подобається, і вона хотіла тут побувати.

В свою чергу поліцейські провели з дівчиною профілактичну бесіду та повернули її матері. На матір правоохоронці Черкаського відділу поліції склали адміністративний протокол за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу про адміністративні правопорушення та попереджені про недопущення в подальшому подібних випадків. Їй загрожує штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.