Німецький Фірзен вкотре підставив плече підтримки місту-побратиму Каневу, відгукнувшись на прохання міського голови Ігоря Ренькаса щодо забезпечення вкрай важливими нині пристроями для генерування електроенергії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У Канів було доставлено дизельний генератор потужністю 250 кВт, який призначений для вирішення проблем з енергопостачанням на об’єктах критичної інфраструктури. Також друзі з німецького Фірзена передали вантажний автомобіль для потреб Канева.

«В умовах війни підтримка наших іноземних друзів є необхідною та дуже своєчасною, адже ворог лютує далі і продовжує знищувати енергетичні об'єкти. Зауважу, у найближчий час ми очікуємо ще два потужні генератори з європейських міст-побратимів. Завдяки таким пристроям зможемо забезпечити альтернативним електропостачанням головні об’єкти критичної інфраструктури міста.

 Тому вкотре хочу висловити подяку німецьким партнерам – бургомістру Фірзена Сабіне Анемюллер, керівнику команди німецьких рятувальників Франку Керсбауму, члену спілки «Друзі Канева» Валерію Еске та її керівнику доктору Паулю Шрьомбгесу, начальнику канівських рятувальників Дмитру Токару, працівникам «ТОВ М+М» та давньому другу Канева Бернду Вілмсу, які забезпечили транспортування гуманітарного вантажу, а також усім, хто долучився цієї доброї справи. Друзі, щиро вдячний за підтримку і допомогу. Єднання задля допомоги України у цей складний час – запорука нашої перемоги», – відзначив Канівський міський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чиновники нагадали жителям громади, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій.