Кандидат на посаду очільника Ліплявської об’єднаної територіальної громади, чинний голова Канівської районної ради Сергій Геращенко звернувся у правоохоронні органи із повідомленням про наклеп.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із «Дніпрової Зірки».

Зокрема у повідомленні команди кандидата зазначено, що заява псевдо-мешканця Ліплявого Антона Воропая про скуповування голосів напередодні виборів серед жителів громади так і не надходила до правоохоронних органів.

«Я народилася і живу у Ліплявому. Сама працюю у сільській раді. Така особа, як Антон Воропай мені невідома. Він не зареєстрований у документах сільської ради», - зауважила у коментарі головний бухгалтер Ліплявської сільської ради Наталія Міснікова. Більше того, за інформацією селян, усе, що написано у листі – відвертий наклеп, який жодним чином не відповідає дійсності.

Відтак, кандидат на посаду голови Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко вже звернувся із відповідною заявою до прокуратури, СБУ та Національної поліції.

«Ми впевнені, що осби зловмисників, які на одному із канівських сайтів виклали завідомо неправдиву інформацію стосовно особи кандидата на посаду Ліплявського сільського голови, будуть встановлені. Після того, як встановлють особу наклепника, на нього буде подано позов до суду із вимогою відшкодування моральних та репутаційних збитків, оскільки інформація, викладена у вказаному матеріалі – відверта брехня», - повідомили у команді кандидата.