Ще завтра антициклон утримає на Черкащині погожу погоду. Завдяки сонячній енергії та надходженню більш тепле повітря з південних широт, середня добова температура підвищиться на 1-2º та перенесе нас кліматичне майбутнє середини літа. Температура вночі 12-14º, вдень 26-28º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Однак, уже ввечері до Черкащини наблизиться холодний атмосферний фронт, який «затримається» ще й в суботу та змінить аномальне тепло на більш холодні процеси, що завжди проявляються інтенсивними зливами, грозами та шквалистим посиленням вітру до небезпечних 15-20 м/с. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 22-24º.

Щодо синоптичної ситуації, то з неділі літо «пригальмує». Атмосферний фронт покидаючи наш регіон відкриє доступ холодному повітрю. Очікується різке похолодання. Температурний фон знизиться на 3-5º та відкине нас у кліматичне минуле другої половини квітня. Температура вночі 6-8°, вдень 20-22º.

За модельними розрахунками, прохолодна, переважно суха погода утримається на початку нового робочого тижня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські дзюдоїсти здобули призові місця на змаганнях (фото).