Днями відділення стаціонарного догляду у селі Степанці територіального центру Канівського району з робочим візитом відвідали голова Канівської РДА Юрій Розе, секретар сільської ради Степанецької ОТГ Наталія Вовчинська та директор територіального центру Микола Дурицький.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання забезпечення життєдіяльності територіального центру та відбулась зустріч з підопічними відділення стаціонарного догляду.

Гості привітали мешканців відділення з наступаючим Різдвом Христовим та вручили подарунки. Дідусі й бабусі з цікавістю поспілкувались з гостями та запрошували ще на гостину.

«Приємно зазначити те, що новопризначений голова районної державної адміністрації Юрій Розе, з перших днів перебування на посаді звертає увагу на потреби та проблеми соціального обслуговування одиноких людей похилого віку та налагодженню співпраці з органами місцевого самоврядування по забезпеченню належного рівня життя стареньких у відділенні стаціонарного догляду територіального центру», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ Дід Мороз і Снігурочка завітали до малечі, яка не відвідує навчальні заклади.