У відповідь на запитання стосовно комунального підприємства «Райтеплоенергія», голова Канівської РДА Дмитро Шелест запевнив, що на підприємстві виключили корупційну складову.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської районної ради відбувся публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста.

Окрім питань про процес децентралізації на Канівщині, виплати педагогам, співпрацю із нардепами, питання забезпечення житлом пільгових категорій, ремонту доріг, заборгованості по виплаті заробітних плат, порушилося й питання комунального підприємства «Райеплоенергія».

«Коли я пішов із підприємства «Райтеплоенергія», рахунки були відкриті. У мене питання таке – у 2015-ому році комунальне підприємство отримало 4 чи 5 підрядів. Після цього три роки у районі роботи проводили обласні підприємства. Особисто ви мене не раз запитували: чому роботи проводить приватна фірма, а не комунальна. Що за три роки змінилося? Чому комунальне підприємство взагалі не працює, не платить податки, не приносить доходи?», - зауважив екс-керівник комунального підприємства Леонід Грищенко.

«Перше, що змінилося, - це ми виключили ту корупційну складову, якою ви постійно користувалися, так звана схема «гроші у конверті», коли люди заносять кошти у певний кабінет і таким чином умовно вигравали тендер. На сьогодні функціонує система «Прозоро», тож відмовити у виконанні роботи тим, хто виграв тендер немає причин. От зараз ви виграли тендер, то мабуть будете робити», - підсумував Дмитро Шелест.

Відзначимо, що наразі комунальне підприємство «Райтеплоенергія» очолює депутат Канівської міської ради від «Радикальної партії» Руслан Шишка.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що Руслана Шишку призначили директором КП «Райтеплоенергія».