Голову фракції Радикальної партії в Канівській міській раді Олександра Корнієнка обрали до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України в Черкаській області.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомила депутат Канівської районної ради Ліліана Єщенко, інформує «Kanos».

Відповідна подія сталася під час недавнього сесійного засідання Черкаської обласної ради, що проходило 9-го червня.

«Виконавши всі умови конкурсу та випередивши багатьох сильних кандидатів, Олександр Корнієнко став одним з п'яти членів першої поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції Національної поліції України в Черкаській області. Створення цієї комісії та обрання до складу представників громадськості повинно забезпечити прозорий добір та просування по службі поліцейських, визначення відповідності їх посаді та перспективи службового використання в органах поліції», - повідомила у власному дописі депутатка.

Також вона зауважила, що на ряду з депутатським мандатом, Корнієнко являється головою Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Народна самооборона» м. Канева та Канівського району, членом Громадської ради в Канівській міській раді, а також координатором об'єднаних патріотичних сил Черкаської області.

Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні, моральні якості та суспільний авторитет.